Koloběžka KOSTKA STREET - white

531/B
Neohodnoceno

KOSTKA STREET je koloběžkou s 16ti palcovými koly disponující menší geometrií, což zlepšilo i její celkovou skladnost. Proto je STREET dokonale obratný městský model, ale současně rychlý dravec, zvyklý vítězit.


 • 6 933,88 Kč bez DPH
8 389,99 Kč
Kategorie: Koloběžky sportovní, turistické
Záruka: 2 roky

Zvolte variantu

 • Barva: Bílá
  • Kód: 531/B |
  • Na dotaz
  6 933,88 Kč bez DPH
  8 389,99 Kč
     
 • Barva: Černá
  • Kód: 531/ERN |
  • Na dotaz
  6 933,88 Kč bez DPH
  8 389,99 Kč
     
 

Celá koncepce je postavena na kratším nášlapu a minimálním ofsetu, což zaručuje výbornou obratnost. Mohlo by se zdát, že tyto parametry mohou negativně ovlivnit rychlost a celkové jízdní vlastnosti. Omyl - koloběžka je kupodivu nejen obratná, ale i velmi rychlá. Zkrácený nášlap neomezil prostor pro jezdce, ba naopak - nabízí dostatek místa pro pohodlný pohyb a odraz. Nášlap je zespodní strany podvařen a zpevněn výztuhou ve tvaru podkovy. Provedená inovace zajišťuje nejen vyšší tuhost rámu, ale současně i chrání jeho nejvíce namáhané místo při styku s nerovností. Inovovaný nášlap zpevněný výstuhou budeme standardně aplikovat i pro ostatní modely střední a vyšší třídy.

Rychlou a pohodlnou jízdu dosahuje STREET díky nábojům na průmyslových ložiscích, dvoukomorovým ráfkům a plášťům Schwalbe Marathon Racer, a nejen díky nim. Příjemnému pocitu z jízdy velmi přispěla celková geometrie a zvýšená tuhost rámu.

STREET umožňuje zvýšení nášlapu pomocí distančního kroužku, který usnadňuje průjezdnost v těžkém terénu. STREET je samozřejmě možné vybavit i pružným adaptérem pro uchycení vodítka pro psa. Při jézdě uvítá jezdec pohodlné grippy montované na ergonomických BMX řídítkách. KOSTKA STREET je standardně osazena brzdami SHIMANO ALIVIO, hlavovým složením 1 1/8, přípravou pro blatníky a stojánek. STREET bude lakována v reflexní zelené, v matné bílé barvě a důstojné matné černé. Pro zamezení vzniku korozi uvnitř rámu je rám povrchově ošetřen a lakován i z vnitřní strany rámu.

 

Základní specifikace
Výška 860 - 900 mm
Délka 1 310 mm
Hmotnost 8,2 Kg
Nosnost rámu 150 kg
Velikost předního kola 16"
Velikost zadního kola 16"
Světlost nášlapu 45 mm
Délka nášlapu 350 mm

 

Jízdní vlastnosti
Silnice Velmi dobrá
Terén Dobrá
Město Chvalitebná

 

Specifikace duše
Typ ventilku Auto, Moto

 

Vybavení
Brzdy Shimano Alivio
Náboje Remerx 65 mm
Obutí Schwalbe Marathon Racer
Ráfky Dvoukomorové
Představec KOSTKA
Řídítka BMX s hrazdou

Podobné produkty

 • kolobezka kostka street
  KOSTKA STREET je koloběžkou s 16ti palcovými koly disponující menší geometrií, což zlepšilo i její celkovou skladnost. Proto je STREET dokonale...
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:213/BIL
  Značka:KOSTKA
  Záruka:2 roky
  Koloběžka KOSTKA STREET - black
  6 933,88 Kč bez DPH
  8 389,99 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies