Blatník KOSTKA Fender Shock 2010

1300
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Zadní blatník pro koloběžky s roztečí 100 mm a velikostí kola 20".


  • 949,59 Kč bez DPH
  • Na dotaz
1 149 Kč
Kategorie: Doplňky pro kola a koloběžky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.98 kg
 

Pokud hledáte zadní blatník na koloběžku s kterým zvládnete jakýkoliv terén, právě jste ho našli. Přinášíme zbrusu novou koncepci zadního blatníku SHOCK, určeného i pro ty nejextrémnější podmínky. Občas je fajn vrátit se domů jak z Rally Dakar, ale pro ty kteří po projížďce před vstupem do domu neprochází sprchou, je blatník pro koloběžku mushing nezbytný. Základem zadního blatníku Kostka SHOCK 2010 je vysoceodolný a ohebný polymer, který nejen že je schopen odolávat mikrovibracím, ale také zaručuje, že bláto je jednoduše oklepáno a nezůstává tak jako další přítěž. Stabilitu zaručují dvě masivní ocelové vzpěry. Upevnění je pak realizováno pomocí nerezových nýtů a šroubů, které doplňují absorční pryžové podložky. Design obstarávají broušené nerezové štítky s logy. Blatník je určen pro všechny koloběžky s roztečí zadního náboje 100 mm a od rámů 3. generace. 

Zadní blatník pro koloběžky s roztečí 100 mm a velikostí kola 20".

Současné prodáváné kompatibilní modely: Mushing FUN, Mushing MAX, Musing PRO

Ostatní kompatibilní modely: Mushing, Mushing 3.1, Tour Fun s rámem nové generace a koloběžky s touto zadní stavbou (20",100 mm)

Není kompatibilní s touto koncovkou rámu.

Rám starší generace

Základní specifikace

Výška 280 mm
Šířka 85 mm
Délka 1000 mm
Hmotnost 0,98 kg
 
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies